Пн-Пт: с 10:00 до 20:00 Сб-Вс: с 10:00 до 17:00
например: Фрезер

Гайковерт аккумуляторный Vitals Professional ATp 18/0tli Brushless

Артикул:   90213
Цена:
2 507 грн

Нет в наличии
Бесплатная доставка
  • Производитель: Vitals
  • Код товара: ATp 18/0tli Brushless

Габариты упаковки, мм. 420х120х310, Максимальный крутящий момент, Нм 280, Масса нетто/брутто, кг. 4,4/5,0, Напряжение, В. 18, Скорость вращения, об/мин. 0-2300, Тип патрона ½”, Частота ударов в мин. 0-3400,
Информация

Официальный магазин Vitals

Возврат в течении 14 дней


Доставка новой почтой от Vitals

Официальная гарантия от Vitals до 60 дней

Беспроцентовая расстрочка от производителя до 3 месяцев

Акумуляторний ударний гайковерт Vitals Professional ATp 18/0tli Brushless (далі – гайковерт) виконано із дотриманням усіх вимог безпеки та досить надійний в процесі експлуатації. Даний виріб має сучасний дизайн, економічний, надійний в роботі, простий в обігу та обслуговуванні. Гайковерт являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів (дюбелів, болтів і гайок) за рахунок підвищеного крутного моменту з ударною дією.

Для роботи із кріпильними виробами (дюбелями, болтами і гайоками) використовуються ударні головки, які представляють собою спеціальні змінні насадки, один кінець яких виконаний у вигляді чотиригранного хвостовика 1/2''. Для закручування та відкручування болтів і гайок застосовуються спеціальні насадки відповідного профілю.

Принцип дії гайковерта максимально простий: при натисканні на клавішу виробу "Увімкнення/Вимкнення" (при розблокованому стані клавіші) обертальний рух від ротора електродвигуна постійного струму передається на планетарний редуктор. Редуктор здійснює механічну передачу крутного моменту на шпиндель, на якому закріплений патрон ударного гайковерта з чотиригранним хвостовиком 1/2''. Основна відмінність ударного гайковерта від шурупокрута – відсутність муфти-регулятора крутного моменту.

Потужність гайковерта дозволяє закручувати кріпильний виріб із необхідним зусиллям та швидкістю обертання, що регулюється силою натискання на клавішу "Увімкнення/Вимкнення", при цьому частота ударів змінюється пропорційно зміні швидкості обертання шпинделя. Позитивною властивістю акумуляторного ударного гайковерту є його мобільність і незалежність від стаціонарного джерела електроживлення, а також відсутність небезпеки ураження електричним струмом. Джерелом електроживлення ударного гайковерта служить Li-Ion акумуляторна батарея (даною комплектацією не передбачена).

Характеристики Гайковерт аккумуляторный Vitals Professional ATp 18/0tli Brushless

Характеристики
Габариты упаковки, мм. 420х120х310
Максимальный крутящий момент, Нм 280
Масса нетто/брутто, кг. 4,4/5,0
Напряжение, В. 18
Скорость вращения, об/мин. 0-2300
Тип патрона ½”
Частота ударов в мин. 0-3400
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Рейтинг